mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Türkiye süperligi, uefa avrupa ligi, şampiyonlar ligi, ingiltere, almanya, italya, ispanya, ligi canlı maç skoru, futbol maç sonuçları, mobil iddaa skorlar.

Canlı oynanan futbol maçlarının skorlarını aşağıdan takip edebilirsiniz. Dilerseniz skorunu takip ettiğiniz maçı canlı olarak sitemizden ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz.




Toplam 11 maç listelendi.

KOD
DK
Evsahibi
Deplasman
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'76
Sporting Charleroi
Tubize
İlk yarı skoru: -
Skor: 1 - 0
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'82
Mattersburg
Znojmo
İlk yarı skoru: -
Skor: 2 - 3
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'48
Yeni Malatyaspor
Dunarea Calaraşi
İlk yarı skoru: -
Skor: 1 - 0
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
IY
FC Liefering
Bayern München II
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 1
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
IY
Domzale
Zorya Luhansk
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 1
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'33
Oudenaarde
Gent
İlk yarı skoru: -
Skor: 1 - 0
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'18
Oud-Heverlee Leuven
Sint-Truiden
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 1
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'10
Illertissen
Basel
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 0
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'5
Maribor
Cukaricki Stankom
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 0
Belarus Premier Lig    Maçı canlı izle
'2
BATE Borisov
Torpedo Zhodino
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 0
Hazırlık Kulüpler    Maçı canlı izle
'2
Hallescher FC
FC Fredericia
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 0
mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 Uruguay 0 - 2 Fransa Criciuma 1 - 1 Figueirense Vila Nova 1 - 1 Londrina Brasil De Pelotas 0 - 2 CSA Alagoano Njardvik 1 - 1 Vikingur Olafsvik İA Akranes 2 - 0 UMF Selfoss KR Reykjavik 1 - 1 Valur IR Reykjavik 1 - 1 HK Kopavogur Haukar 0 - 2 Leiknir Reykjavik KA Akureyri 2 - 0 Fjölnir Austria Wien 0 - 3 Shakhtar Donetsk Schalke 04 3 - 3 Southampton Thor Akureyri 3 - 1 Throttur Reykjavik Syrianska FC 0 - 7 Vasteras SK FK Karlslunds IF HFK 1 - 2 Carlstad United BK IFK Mariehamn 1 - 2 Honka JJK Jyvaskyla 0 - 1 Jaro VPS 2 - 0 TPS Turku SJK Seinajoki 1 - 0 FC Lahti HJK Helsinki 2 - 0 PS Kemi Inter Turku 0 - 1 KuPS Kuopio RoPS 2 - 0 Ilves Tampere Gwangju 3 - 0 Seoul E-Land Ventforet Kofu 1 - 3 Zweigen Kanazawa Houston Dynamo 2 - 2 Los Angeles FC Kolombiya 1 - 1 İngiltere IK Sirius 1 - 3 GIF Sundsvall Notodden 1 - 0 Mjondalen İsveç 1 - 0 İsviçre LDU Quito 2 - 1 Universidad Catolica FH Hafnarfjordur 2 - 3 Stjarnan Belçika 3 - 2 Japonya Odds BK II 3 - 1 Elverum AFC Eskilstuna 0 - 0 Örgryte Lilleström 0 - 1 Stromsgodset Mjolner 4 - 3 Stabaek II Brezilya 2 - 0 Meksika Vancouver Whitecaps 0 - 1 Colorado Rapids Emelec 2 - 1 Guayaquil City Toronto FC 0 - 1 New York Red Bulls Londrina 1 - 1 Sampaio Correa FC El Nacional 1 - 2 Aucas Fjölnir 2 - 1 Fylkir KR Reykjavik 0 - 1 Vikingur Reykjavik Hırvatistan 1 - 1 Danimarka Stabaek 2 - 1 Haugesund Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Smolevichy-STI Keflavik 0 - 2 Valur Sandnes Ulf 3 - 0 Asane Nest-Sotra 1 - 2 Kongsvinger Levanger 2 - 3 Ullensaker / Kisa Fredrikstad 1 - 1 Grorud IL İB Vestmannaeyjar 3 - 0 Grindavik HamKam 0 - 0 Tromsdalen Tromsö 2 - 1 Odds BK Sandefjord 0 - 1 Rosenborg Ranheim 2 - 0 Start Brann 0 - 4 Molde KA Akureyri 0 - 0 Breidablik Hönefoss BK 4 - 1 Nybergsund Kristiansund BK 1 - 1 Sarpsborg 08 Floro SK 1 - 2 Sogndal Dinamo Minsk 2 - 1 Dnepr Mogilev Landskrona 2 - 3 Östers Kristianstads FF 1 - 2 Mjallby Assyriska 2 - 4 FK Linköping City Ljungskile 1 - 1 Lunds BK İspanya 1 - 1 Rusya Team TG FF 0 - 4 Carlstad United BK FK Karlskrona 2 - 2 Utsiktens BK Gorodeya 1 - 1 Vitebsk Strommen 1 - 6 Viking Falkenbergs FF 2 - 3 Helsingborgs IF Skelleftea 4 - 1 BK Forward Gwangju 2 - 2 Asan Mugunghwa Busan I Park 3 - 3 Daejeon Citizen Renofa Yamaguchi 0 - 3 Yokohama FC Fagiano Okayama 3 - 3 Zweigen Kanazawa San Jose Earthquakes 3 - 3 Los Angeles Galaxy Chicago Fire 3 - 2 New York City FC Los Angeles FC 4 - 1 Philadelphia Union New England Revolution 3 - 2 DC United Columbus Crew 2 - 1 Real Salt Lake Paysandu 0 - 1 Fortaleza Montreal Impact 2 - 0 Sporting Kansas City Independiente Del Valle 2 - 2 Barcelona SC Atlanta United 4 - 0 Orlando City Union La Calera 0 - 2 Palestino Figueirense 0 - 2 Ponte Preta Criciuma 1 - 0 Sao Bento Seattle Sounders 1 - 2 Portland Timbers Delfin 1 - 1 Macara Sligo Rovers 2 - 3 Waterford FC Uruguay 2 - 1 Portekiz Neman Grodno 2 - 2 FC Minsk Umea FC 5 - 0 Arameiska / Syrianska Sandvikens IF 3 - 0 Akropolis IF Magni 1 - 0 Njardvik Valerenga 2 - 2 Bodo / Glimt Gefle 2 - 2 Varbergs BoIS FC
superbetin
superbetin