mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Türkiye ve dünya futbol liglerine ait takımların geniş maç özetlerini izleyebilirsiniz. Şampiyonlar ligi maç özetleri, uefa avrupa geniş maç özet izle, maçın özetini seyret.

Yabancı Maç Tahminleri

Canlı Maç İzle

Dünyada Bahis Oranı Düşen Maçlar

Geniş Ekran İddaa Programı

Canlı Skor

Liglerin puan durumu




mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 Uruguay 0 - 2 Fransa Criciuma 1 - 1 Figueirense Vila Nova 1 - 1 Londrina Brasil De Pelotas 0 - 2 CSA Alagoano Njardvik 1 - 1 Vikingur Olafsvik İA Akranes 2 - 0 UMF Selfoss KR Reykjavik 1 - 1 Valur IR Reykjavik 1 - 1 HK Kopavogur Haukar 0 - 2 Leiknir Reykjavik KA Akureyri 2 - 0 Fjölnir Austria Wien 0 - 3 Shakhtar Donetsk Schalke 04 3 - 3 Southampton Thor Akureyri 3 - 1 Throttur Reykjavik Syrianska FC 0 - 7 Vasteras SK FK Karlslunds IF HFK 1 - 2 Carlstad United BK IFK Mariehamn 1 - 2 Honka JJK Jyvaskyla 0 - 1 Jaro VPS 2 - 0 TPS Turku SJK Seinajoki 1 - 0 FC Lahti HJK Helsinki 2 - 0 PS Kemi Inter Turku 0 - 1 KuPS Kuopio RoPS 2 - 0 Ilves Tampere Gwangju 3 - 0 Seoul E-Land Ventforet Kofu 1 - 3 Zweigen Kanazawa Houston Dynamo 2 - 2 Los Angeles FC Kolombiya 1 - 1 İngiltere IK Sirius 1 - 3 GIF Sundsvall Notodden 1 - 0 Mjondalen İsveç 1 - 0 İsviçre LDU Quito 2 - 1 Universidad Catolica FH Hafnarfjordur 2 - 3 Stjarnan Belçika 3 - 2 Japonya Odds BK II 3 - 1 Elverum AFC Eskilstuna 0 - 0 Örgryte Lilleström 0 - 1 Stromsgodset Mjolner 4 - 3 Stabaek II Brezilya 2 - 0 Meksika Vancouver Whitecaps 0 - 1 Colorado Rapids Emelec 2 - 1 Guayaquil City Toronto FC 0 - 1 New York Red Bulls Londrina 1 - 1 Sampaio Correa FC El Nacional 1 - 2 Aucas Fjölnir 2 - 1 Fylkir KR Reykjavik 0 - 1 Vikingur Reykjavik Hırvatistan 1 - 1 Danimarka Stabaek 2 - 1 Haugesund Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Smolevichy-STI Keflavik 0 - 2 Valur Sandnes Ulf 3 - 0 Asane Nest-Sotra 1 - 2 Kongsvinger Levanger 2 - 3 Ullensaker / Kisa Fredrikstad 1 - 1 Grorud IL İB Vestmannaeyjar 3 - 0 Grindavik