mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Yerli iddaa maç tahmin siteleri, bedava şikeli fixed banko maç verenler. Yabancı bahis tahminleri, kazandıran hazır kuponlar, ücretsiz tüyo ver.

Tüyocu ve tahmincilerden oluşan ekibimiz siz değerli iddaa oyuncularına özel kazandıracak tahminleri saat başı yayınlıyor.
Aşağıdaki tahminlerden korner üstü altı, sarıkart, taç atışı gibi özel tüyoları sadece Bet365, Tempobet, Betfair ve Best10 bahis sitesi üzerinden oynayabilirsiniz.



06/07/2018 20:00:00
Isveç 3. Lig Güney
234 - Eskilsminne - Grebbestads IF
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.55
3.70
3.40
 Tahminci: Ali
 Eskilsminne - Grebbestads IF maç tahmini: Maçın ilk yarısı berabere biter.

06/07/2018 21:45:00
İrlanda Premier Lig
235 - Cork City - Shamrock Rovers
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.65
3.10
3.75
1.35
1.95
 Tahminci: Osman
 Cork City - Shamrock Rovers maç tahmini: İlk yarı 1.5 gol altı olur.

06/07/2018 21:45:00
İrlanda Premier Lig
236 - Derry City - Limerick
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
4.00
5.50
1.95
1.45
 Tahminci: MUZAFFER
 Derry City - Limerick maç tahmini: Karşılaşmada 2.5 üstü gol olur.

06/07/2018 21:45:00
İrlanda Premier Lig
237 - St. Patricks - Dundalk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.20
3.90
1.35
1.80
1.55
 Tahminci: Süleyman
 St. Patricks - Dundalk maç tahmini: İlk yarıda en az 2 gol çıkar.

06/07/2018 21:45:00
İrlanda Premier Lig
238 - Waterford - Bohemian
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.55
3.30
4.00
1.55
1.80
 Tahminci: Kamil Abi
 Waterford - Bohemian maç tahmini: Deplasman takımı galip gelir.



06/07/2018 21:45:00
İrlanda 1. Ligi
239 - Cabinteely - Wexford
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
3.75
6.20
 Tahminci: Çolak
 Cabinteely - Wexford maç tahmini: Müsabakanın ilk yarısı beraberlikle sonuçlanır.

07/07/2018 13:00:00
Güney Kore K-Ligi Classic
259 - Jeonbuk - Incheon
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.20
4.20
7.00
1.85
1.50
 Tahminci: Haluk
 Jeonbuk - Incheon maç tahmini: Karşılaşmanın ilk yarısı berabere biter.

07/07/2018 13:00:00
Güney Kore K-Ligi Classic
260 - Suwon - Jeju United
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
3.10
2.50
1.60
1.75
 Tahminci: Bankocu Orhan
 Suwon - Jeju United maç tahmini: Maçın ilk 10 dakikasında 3 ve üzeri taç atışı olur.

07/07/2018 13:00:00
Japonya 2. Ligi
263 - Oita Trinita - Kofu
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
3.00
2.70
 Tahminci: Kamil Abi
 Oita Trinita - Kofu maç tahmini: İlk yarıyı deplasman takımı kazanır.

07/07/2018 15:15:00
İzlanda 1. Ligi
272 - Hafnarfjordur - Grindavik
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.65
3.20
3.60
 Tahminci: Tüyocu Ahmet
 Hafnarfjordur - Grindavik maç tahmini: İlk 10 dakika içerisinde en az 3 taş atışı olur.



07/07/2018 19:00:00
İzlanda 1. Ligi
290 - Keflavik - Stjarnan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.50
4.00
1.30
 Tahminci: Polat
 Keflavik - Stjarnan maç tahmini: Karşılaşmanın ilk 10 dakikasında en az 1 korner ve üstü olur.

07/07/2018 20:30:00
İsveç Allsvenskan
294 - Hacken - Sundsvall
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
4.00
5.00
1.80
1.55
 Tahminci: Nuri
 Hacken - Sundsvall maç tahmini: İlk yarı bitiminde ev sahibi yada deplasman takımlarından birisi galip gelir. (İlk yarı çifte şans 1-2)

07/07/2018 20:30:00
İsveç Allsvenskan
295 - Trelleborg - AIK Stockholm
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.00
3.50
1.40
1.65
1.70
 Tahminci: Şenol
 Trelleborg - AIK Stockholm maç tahmini: Karşılaşmanın ilk yarısı berabere biter.

07/07/2018 20:30:00
İsveç Allsvenskan
297 - Dalkurd - Brommapojkarna
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.65
3.30
3.50
1.75
1.60
 Tahminci: Bankocu Şaban
 Dalkurd - Brommapojkarna maç tahmini: İlk yarı ev sahibi galip gelir.

07/07/2018 21:00:00
Dünya Kupası
162 - Rusya - Hırvatistan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.30
2.80
1.85
1.35
2.15
 Tahminci: Coşkun Abi
 Rusya - Hırvatistan maç tahmini: İlk yarıyı deplasman takımı kazanır.



07/07/2018 21:30:00
İrlanda 1. Ligi
299 - Longford - Cobh Ramblers
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.40
3.50
4.70
 Tahminci: Ateş Nuri
 Longford - Cobh Ramblers maç tahmini: Deplasman kazanır.

08/07/2018 12:00:00
Japonya 2. Ligi
403 - Gifu - Ehime
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.70
3.10
3.50
 Tahminci: Coşkun Abi
 Gifu - Ehime maç tahmini: İlk yarıyı deplasman takımı kazanır.

08/07/2018 13:30:00
Güney Kore K-Ligi Classic
406 - Sangju Sangmu - Ulsan Hyundai
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.20
2.90
2.50
1.50
1.85
 Tahminci: MUZAFFER
 Sangju Sangmu - Ulsan Hyundai maç tahmini: Müsabakanın ilk yarısı beraberlikle sonuçlanır.

08/07/2018 16:00:00
İsveç Allsvenskan
411 - Göteborg - Kalmar
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
3.00
3.10
1.60
1.75
 Tahminci: Bankocu Şaban
 Göteborg - Kalmar maç tahmini: Deplasman galip gelir.

08/07/2018 18:00:00
İrlanda Premier Lig
421 - Bray Wanderers - Sligo Rovers
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.00
3.30
1.50
1.55
1.80
 Tahminci: Fahri
 Bray Wanderers - Sligo Rovers maç tahmini: İlkyarı beraberlik dışında bir skor ile sonuçlanır.



08/07/2018 18:30:00
İsveç Allsvenskan
423 - Djurgarden - Norrkoping
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.80
3.10
3.10
1.75
1.60
 Tahminci: DOKTOR
 Djurgarden - Norrkoping maç tahmini: Gol var.

08/07/2018 18:30:00
İsveç Allsvenskan
424 - Orebro - Elfsborg
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
3.10
2.60
1.80
1.55
 Tahminci: Çolak
 Orebro - Elfsborg maç tahmini: Deplasman takımı galip gelir.

08/07/2018 19:00:00
Norveç Tippeligaen
426 - Bodo Glimt - Brann
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
3.00
2.20
1.65
1.70
 Tahminci: Çolak
 Bodo Glimt - Brann maç tahmini: Ev sahibi takım -1 handikap ile kazanır.

08/07/2018 19:00:00
Norveç Tippeligaen
427 - Haugesund - Sandefjord
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.20
4.00
6.00
1.80
1.55
 Tahminci: Bankocu Orhan
 Haugesund - Sandefjord maç tahmini: Müsabakanın ilk yarısı beraberlikle sonuçlanır.

mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 BATE Borisov 0 - 1 Torpedo Zhodino Uruguay 0 - 2 Fransa Criciuma 1 - 1 Figueirense Vila Nova 1 - 1 Londrina Brasil De Pelotas 0 - 2 CSA Alagoano Njardvik 1 - 1 Vikingur Olafsvik İA Akranes 2 - 0 UMF Selfoss KR Reykjavik 1 - 1 Valur IR Reykjavik 1 - 1 HK Kopavogur Haukar 0 - 2 Leiknir Reykjavik KA Akureyri 2 - 0 Fjölnir Austria Wien 0 - 3 Shakhtar Donetsk Schalke 04 3 - 3 Southampton Thor Akureyri 3 - 1 Throttur Reykjavik Syrianska FC 0 - 7 Vasteras SK FK Karlslunds IF HFK 1 - 2 Carlstad United BK IFK Mariehamn 1 - 2 Honka JJK Jyvaskyla 0 - 1 Jaro VPS 2 - 0 TPS Turku SJK Seinajoki 1 - 0 FC Lahti HJK Helsinki 2 - 0 PS Kemi Inter Turku 0 - 1 KuPS Kuopio RoPS 2 - 0 Ilves Tampere Gwangju 3 - 0 Seoul E-Land Ventforet Kofu 1 - 3 Zweigen Kanazawa Houston Dynamo 2 - 2 Los Angeles FC Kolombiya 1 - 1 İngiltere IK Sirius 1 - 3 GIF Sundsvall Notodden 1 - 0 Mjondalen İsveç 1 - 0 İsviçre LDU Quito 2 - 1 Universidad Catolica FH Hafnarfjordur 2 - 3 Stjarnan Belçika 3 - 2 Japonya Odds BK II 3 - 1 Elverum AFC Eskilstuna 0 - 0 Örgryte Lilleström 0 - 1 Stromsgodset Mjolner 4 - 3 Stabaek II Brezilya 2 - 0 Meksika Vancouver Whitecaps 0 - 1 Colorado Rapids Emelec 2 - 1 Guayaquil City Toronto FC 0 - 1 New York Red Bulls Londrina 1 - 1 Sampaio Correa FC El Nacional 1 - 2 Aucas Fjölnir 2 - 1 Fylkir KR Reykjavik 0 - 1 Vikingur Reykjavik Hırvatistan 1 - 1 Danimarka Stabaek 2 - 1 Haugesund Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Smolevichy-STI Keflavik 0 - 2 Valur Sandnes Ulf 3 - 0 Asane Nest-Sotra 1 - 2 Kongsvinger Levanger 2 - 3 Ullensaker / Kisa Fredrikstad 1 - 1 Grorud IL İB Vestmannaeyjar 3 - 0 Grindavik HamKam 0 - 0 Tromsdalen Tromsö 2 - 1 Odds BK Sandefjord 0 - 1 Rosenborg Ranheim 2 - 0 Start Brann 0 - 4 Molde KA Akureyri 0 - 0 Breidablik Hönefoss BK 4 - 1 Nybergsund Kristiansund BK 1 - 1 Sarpsborg 08 Floro SK 1 - 2 Sogndal Dinamo Minsk 2 - 1 Dnepr Mogilev Landskrona 2 - 3 Östers Kristianstads FF 1 - 2 Mjallby Assyriska 2 - 4 FK Linköping City Ljungskile 1 - 1 Lunds BK İspanya 1 - 1 Rusya Team TG FF 0 - 4 Carlstad United BK FK Karlskrona 2 - 2 Utsiktens BK Gorodeya 1 - 1 Vitebsk Strommen 1 - 6 Viking Falkenbergs FF 2 - 3 Helsingborgs IF Skelleftea 4 - 1 BK Forward Gwangju 2 - 2 Asan Mugunghwa Busan I Park 3 - 3 Daejeon Citizen Renofa Yamaguchi 0 - 3 Yokohama FC Fagiano Okayama 3 - 3 Zweigen Kanazawa San Jose Earthquakes 3 - 3 Los Angeles Galaxy Chicago Fire 3 - 2 New York City FC Los Angeles FC 4 - 1 Philadelphia Union New England Revolution 3 - 2 DC United Columbus Crew 2 - 1 Real Salt Lake Paysandu 0 - 1 Fortaleza Montreal Impact 2 - 0 Sporting Kansas City Independiente Del Valle 2 - 2 Barcelona SC Atlanta United 4 - 0 Orlando City Union La Calera 0 - 2 Palestino Figueirense 0 - 2 Ponte Preta Criciuma 1 - 0 Sao Bento Seattle Sounders 1 - 2 Portland Timbers Delfin 1 - 1 Macara Sligo Rovers 2 - 3 Waterford FC Uruguay 2 - 1 Portekiz Neman Grodno 2 - 2 FC Minsk Umea FC 5 - 0 Arameiska / Syrianska Sandvikens IF 3 - 0 Akropolis IF Magni 1 - 0 Njardvik Valerenga 2 - 2 Bodo / Glimt
superbetin
superbetin